Ferrari Superamerica

575 | 540pk | 1 van 559 | 25.249km |

Ferrari Superamerica 575 | 540pk | 1 van 559 | 25.249km |

€379.500,-

kilometerstand 25.249
transmissie Automaat
bouwjaar 2005
BTW/Marge Marge
kleur Nero Daytona
interieurkleur Nero Pelle
EU verantwoordelijke: Kroymans Automotive BV Soestdijkerstraatweg 64 1213 XE Hilversum, NL 035-6462220 hilversum.ferraridealers.com ferrari@kroymans.nl

Let op: onze openingstijden wijken af tijdens de vakantieperiode. Zie ook onze website. Op zaterdag 01, 08 en 15 augustus zijn we uitsluitend op afspraak geopend. 

De Ferrari Superamerica: Een Meesterwerk op Wielen 

In 2005 introduceerde Ferrari de adembenemende Superamerica, een meesterwerk op wielen dat de erfenis van de naam eer aandeed. Deze exclusieve sportwagen was een eerbetoon aan de gloriedagen van open-top grand tourers en combineerde kracht, stijl en innovatie op een manier hoe alleen Ferrari dat kan. 

Onder de motorkap van de Ferrari Superamerica ligt een indrukwekkende 5,7-liter V12-motor met een vermogen van 540 pk. Gekoppeld aan een semi-automatische transmissie met F1-pedaalschakeling, kan deze prachtige machine van 0 naar 100 km/u sprinten in iets meer dan 4 seconden, met een topsnelheid van 320 km/u.  

Een van de meest opvallende kenmerken van de Superamerica is het innovatieve Revocromico-dak. Dit geavanceerde klapdak is gemaakt van een speciaal type glas dat kan worden gedraaid om de hoeveelheid licht dat het interieur binnenkomt te regelen. Met een druk op een knop kan de bestuurder de glastint aanpassen, van transparant tot vrijwel ondoorzichtig, wat zorgt voor een ongeëvenaarde flexibiliteit en comfort tijdens het rijden. Het is een technologisch hoogstandje dat de Superamerica tot een unieke en veelzijdige auto maakte. In minder dan 10 seconden verander je de auto van een coupé naar een cabrio. Door de bijbehorende kofferset is de laadruimte achterin goed te benutten waardoor het ook goed mogelijk is om met deze auto een tourtocht te doen door bijvoorbeeld de Italiaanse Alpen.  

Het interieur van de Ferrari Superamerica is doordrenkt met luxe en vakmanschap. Met plaats voor twee in met de hand vervaardigde leren sportstoelen, is elk detail zorgvuldig ontworpen om de bestuurder en passagier een buitengewone rijervaring te bieden. De Superamerica is niet alleen een technologisch wonder en een krachtig racemonster, maar ook een waar kunstwerk. Met zijn elegante lijnen en iconische Ferrari-grille is het een lust voor het oog, zowel in beweging als in stilstand. 

Al met al is de Ferrari Superamerica een zeldzaam juweeltje op de wegen. Slechts een beperkt aantal exemplaren werden geproduceerd, wat het tot een gewild verzamelaarsobject maakte. Het is niet alleen een auto, maar een symbool van status en passie voor autorijden. Is dit de auto die uw collectie compleet maakt of ziet u uzelf al rijden in deze geweldige meesterwerk van Ferrari? Neem dan contact met ons op voor een bezichtiging.  

Fabrieksopties:

CHEU    PRE-WIRING AND KIT FOR BATTERY CHARGING EU
LUG8     LEATHER LUGGAGE SET(4 PIECES)
PIP1      SEAT PIPING COLOUR ON REQUEST (RED)
DEDI     DEDICATION PLATE IN SILVER
SND3    HIFI SOUNDS SYSTEM AND AUTOCHANGER

Waarom Ibalo?
Bij Ibalo draait alles om vertrouwen, service en kwaliteit. Wij bieden zorgvuldig geselecteerde auto’s met lage kilometerstanden, eerlijk advies en een eigen werkplaats voor onderhoud en garantie. Zo weet je precies waar je aan toe bent – transparant, vriendelijk en zonder gedoe.

Gelieve voor een bezichtiging en/of proefrit een afspraak te maken, want een groot deel van onze collectie bevindt zich in onze opslaglocatie en wij zijn een klein flexibel team. Wij zorgen graag dat de gewenste auto klaar staat voor een uitgebreide proefrit.

Openingstijden (bel ons even voordat u komt 50% van onze auto's staat in de opslag): Maandag, Dinsdag, Donderdag en vrijdag; 9.00-17.00 uur. Zaterdag: 9.00-17.00 uur. Woensdag op afspraak geopend.

Aan onze advertenties is de grootst mogelijke zorg besteed, echter kunnen aan deze advertentie geen rechten worden ontleend.
kilometerstand
25.249
bouwjaar
2005
interieurkleur
Nero Pelle
transmissie
Automaat
brandstof
Benzine
carrosserievorm
Cabriolet
aantal deuren
2
aantal zitplaatsen
2
onderhoudsboekje
ja
kenteken
KLX-69-J
BTW/Marge
Marge
kleur
Nero Daytona
bekleding
Leder

technisch

vermogen
540 pk
aantal cilinders
12
cilinderinhoud
5.748 cc
topsnelheid
320 km/h
gewicht
1.795 kg
wielbasis
249 cm
lengte
455 cm
breedte
194 cm

Overig

  • Airco (automatisch)
  • Carbon interieurpakket
  • Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
  • Elektronisch dak
  • Kofferset
  • Lederen bekleding
  • Lichtmetalen velgen